De kalender voor het seizoen 2016-2017 staat op de site.
Activiteit Locatie Data
Euro Chess Tournament (ONJK A t/m G) Borne Maandag 8 augustus t/m zaterdag 13 augustus 2016
NK Snelschaken ABCDE Almere Zaterdag 3 september 2016
NJCC ACD 1e speelronde Den Bosch Zaterdag 10 september 2016
Stertrainingen 1   Zondag 11 september 2016
KNSB competitie 1   Zaterdag 17 september 2016
Grand Prix 1 Leiderdorp Zaterdag 24 september 2016
Internationaal jeugdschaaktoernooi Mierlo Zondag 25 september 2016
NJCC ACD 2e speelronde Den Bosch Zaterdag 1 oktober 2016
Stertrainingen 2   Zondag 2 oktober 2016
KNSB competitie 2   Zaterdag 8 oktober 2016
Grand Prix 2 OEW Zaterdag 22 oktober 2016
55e Huttontoernooi Delft Zaterdag 29 oktober 2016
Stertrainingen 3   Zondag 6 november 2016
KNSB competitie 3   Zaterdag 5 november 2016
Stertrainingen 3   Zondag 6 november 2016
NK schoolschaken VO, Kwalificatie 1 Playchess Vrijdag 11 november 2016
NJCC AC 3e speelronde Den Bosch Zaterdag 12 november 2016
Grand Prix 3 LSG Zaterdag 19 november 2016
Stertrainingen 4   Zondag 20 november 2016
NK schoolschaken VO, Kwalificatie 2 Playchess Vrijdag 25 november 2016
KNSB competitie 4   Zaterdag 26 november 2016
ONK Rapid A t/m H + Studenten Eindhoven Zaterdag 3 december 2016
Stertrainingen 5   Zondag 4 december 2016
NK schoolschaken VO, Kwalificatie 3 Playchess Vrijdag 9 december 2016
NJCC ABCD 4e speelronde Den Bosch Zaterdag 10 december 2016
PK E ASC / LSG Zaterdag 10 december 2016
KNSB competitie 5   Zaterdag 17 december 2016
Stertrainingen 6   Zondag 8 januari 2017
Teamfinale NK schoolschaken VO Wijk aan Zee Vrijdag 13 januari 2017
Tata Steel Chess Wijk aan Zee Vrijdag 13 januari t/m zondag 29 januari 2017
Grand Prix 4 Philidor Zaterdag 21 januari 2017
KNSB competitie 6   Zaterdag 4 februari 2017
Stertrainingen 7   Zondag 5 februari 2017
PK ABCD dag 1 Leiderdorp Zondag 12 februari 2017
PK ABCD dag 2 Leiderdorp Zaterdag 18 februari 2017
PK ABCD dag 3 Leiderdorp Zondag 19 februari 2017
Stertrainingen 8   Nog te bepalen
Daniel Noteboom Toernooi Leiden Vrijdag 24 februari t/m zondag 26 februari 2017
Grand Prix 5 Voorschoten Zaterdag 4 maart 2017
KNSB competitie 7   Zaterdag 11 maart 2017
Stertrainingen 9   Zondag 12 maart 2017
LeiSB Halve Finale Basisscholen Leiderdorp Woensdag 15 maart 2017
Grand Prix 6 Voorhout Zaterdag 1 april 2017
JCC E Voorschoten Zaterdag 25 maart 2017
LeiSB Finale Basisscholen Leiderdorp Woensdag 29 maart 2017
KNSB competitie 8   Zaterdag 1 april 2017
Stertrainingen 10   Zondag 2 april 2017
PK FGH (pupillendag) OEW Zaterdag 8 april 2017
Stertrainingen 11 (reserve)   Zondag 9 april 2017
NK E Waalwijk Vrijdag 14 + zaterdag 15 april 2017
Basisscholentoernooi groep 3, 4, 5 LSG Woensdag 19 april 2017
Grand Prix 7 Kudelstaart Zaterdag 22 april 2017
NK ABC Assen (optie) Zaterdag 22 april t/m zondag 29 april 2017
KNSB competitie 9   Zaterdag 6 mei 2017
Stertrainingen 12 (reserve)   Zondag 7 mei 2017
NK E-teams Zuid-Scharwoude Zaterdag 13 mei 2017
LeiSB Meisjestoernooi Leiderdorp Woensdag 17 mei 2017
NK Basisscholen dag 1 Nijmegen (optie) Zaterdag 20 mei 2017
NK D Rijswijk Donderdag 25 mei t/m zaterdag 27 mei
NK Basisscholen dag 2 Nijmegen (optie) Zaterdag 3 juni 2017
NK Basisscholentoernooi groep 3, 4, 5 Nijmegen (optie) zaterdag 10 juni 2017
JCC CD OEW Zaterdag 10 + zondag 11 juni 2017
NK FGH (pupillendag) Meppel Zaterdag 17 juni 2017
Grand Prix 8 Alphen a/d Rijn Zaterdag 24 juni 2017
4e LeiSB Jeugdweekendtoernooi Leiden Zaterdag 1 + zondag 2 juli 2017