De Grand Prix van Voorhout georganiseerd door Jeugdschaakclub de Vrijpionnen is overtuigend gewonnen door Lucas Schädler van S.V.Leiderdorp. Hij stond in groep 1 slechts 1 halfje af in de laatste ronde tegen Tim Warnaar van OEW maar toen was de buit al binnen. Tim werd uiteindelijk tweede met 5½ punt. De derde plaats was voor Jaden Birginia van SV de Stormpionnen die door het onderling resultaat clubgenoot Ramiro Aalstein en Thomas Vermet van S.V Voorschoten net voorbleef. Alle uitslagen kun je hieronder vinden.

Eindstand Grand Prix Vrijpionnen

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Groep 1

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Lucas Schädler Leiderdorp 6.5   1352 1357 94.1
2 Tim Warnaar OEW 5.5   889 960 90.1
3 Jaden Birginia Stormpionnen 4 1 904 926 84.1
4 Ramiro Aalstein Stormpionnen 4 1 977 979 84.1
5 Thomas Vermet Voorschoten 4 1 941 953 84.1
6 Jannes Westerhof R.S.R. Ivoren Toren 3   883 881 80.1
7 Dani Retel Helmrich Klim-op 1   902 834 72.1
8              

Groep 2

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Rolinde den Heijer Bodegraven 5.5   852 888 85.4
2 Alaya Retel Helmrich Klim-op 5   796 836 83.4
3 Renzo Korbee Leiderdorp 4 1 761 782 79.4
4 Matthijs van Borren Voorschoten 4 1 846 839 79.4
5 Sebastiaan van der Klaauw Vrijpionnen 3.5   684 716 77.4
6 Stijn Sannen Voorschoten 3 1 744 741 75.4
7 Jack Schoonenwolf ASC 3 1 735 735 75.4
8 Thijs Houben Vrijpionnen 0   678 607 63.4

Groep 3

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Abisan Pancharajah OEW 6   665 723 81.1
2 Bas Langendoen Leiderdorp 5   674 699 77.1
3 Tristan Veltrop Voorschoten 4 4 622 633 73.1
3 Joep Westerhof R.S.R. Ivoren Toren 4 4 616 629 73.1
3 Katja Venema Leiderdorp 4 4 613 627 73.1
6 Jarno Huls ASC 3   628 622 69.1
7 Bram Kuijpens Vrijpionnen 2   650 606 65.1
8 Renzo Hogenboom De Vennep 0   618 596 57.1

Groep 4

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Akil Pancharajah OEW 7   583 672 77.8
2 Wiebe Hoekstra Vrijpionnen 5   554 592 69.8
3 Marieke van der Valk Bodegraven 4   522 539 65.8
4 Mika Jasuja Klim-op 3.5   564 554 63.8
5 Sep Groothuis Vrijpionnen 3 1 550 529 61.8
6 Esther Hogenboom De Vennep 3 1 603 566 61.8
7 Jet de Zoeten Voorschoten 2.5   544 510 59.8
8              

Groep 5

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Martin Huls ASC 5.5   491 535 67.8
2 Sjaak D’Hooghe Vrijpionnen 5   410 464 65.8
3 David Tan LSG 4 1 436 452 61.8
4 Luke Schoonenwolf ASC 4 1 464 472 61.8
5 Robert Koot Vrijpionnen 4 1 509 503 61.8
6 Boaz Rodrigues Pereira Stormpionnen 3.5   490 475 59.8
7 Lucas Renaud OEW 2   484 426 53.8
8              

Groep 6

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Jasper Krause Klim-op 6   352 421 65.1
2 Rawi Wortman Klim-op 5 1 367 402 61.1
3 Nicolò Ratti OEW 5 1 376 408 61.1
4 Manixia Wortman Klim-op 4 1 344 355 57.1
5 Jona van de Poel Voorschoten 4 1 360 367 57.1
6 Klaas Roos Bodegraven 2 1 392 329 49.1
7 Marijn Breedijk Vrijpionnen 2 1 344 295 49.1
8              

Groep 7

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Maxime Venema Leiderdorp 5 2 342 371 59.3
2 Jonathan Vijver OEW 5 2 305 345 59.3
3 Raymond van Bochove Klim-op 5 3 312 350 59.3
4 Jurre Splinter Stormpionnen 5 3 307 347 59.3
5 Lennard van der Eng Leiderdorp 4   319 325 55.3
6 Sean Alkemade Vrijpionnen 2 1 320 266 47.3
7 Patrick Caspers Vrijpionnen 2 1 331 274 47.3
8              

Groep 8

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Arthur de Winter De Vennep 7   281 392 67.3
2 James Lawton Vrijpionnen 5   250 311 59.3
3 Tim Hoogervorst Leiderdorp 4 1 274 297 55.3
4 Stijn de Haan AAS 4 1 298 313 55.3
5 Lukas van Dorp LSG 3 1 293 279 51.3
6 Pepijn Oosten Vrijpionnen 3 1 300 284 51.3
7 Mike van Smaalen Vrijpionnen 2   300 254 47.3
8 Abel Zoet Voorschoten 0   242 156 39.3

Groep 9

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Linde Vleming Stormpionnen 6   237 293 58.2
2 Jet de Winter De Vennep 5.5   186 242 56.2
3 Robin Lemmers De Vennep 4 1 198 206 50.2
4 Kasper van der Valk Bodegraven 4 1 198 206 50.2
5 Martino Ratti OEW 3 1 203 179 46.2
6 Julian den Heijer Bodegraven 3 1 202 178 46.2
7 Thomas Erents OEW 2.5   198 161 44.2
8              

Groep 10

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Alexander van Hartevelt De Vennep 5   168 213 52.9
2 Ammar Feijth Bodegraven 4.5 1 147 185 50.9
3 Elliot Karamoy LSG 4.5 1 138 179 50.9
4 Guido Meskers Leiderdorp 4   183 193 48.9
5 Josefien Vleming Stormpionnen 3.5 1 133 145 46.9
6 Duco Korbee Leiderdorp 3.5 1 142 151 46.9
7 Malik Pirsic De Vennep 3   176 159 44.9
8 Wessel van Dokkum Vrijpionnen 0   125 35 32.9

Groep 11

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Bjarne Blok Kastanjelaan 6   110 177 54.3
2 Maarten Koning Vrijpionnen 5   110 147 50.3
3 Karsten van Dorp LSG 4 1 121 125 46.3
4 Berend Sick Stormpionnen 4 1 112 119 46.3
5 Salma Taoufik OEW 3.5   124 112 44.3
6 Jazahra Vogel Vrijpionnen 3   110 87 42.3
7 Melle Paauw Vrijpionnen 2.5   110 72 40.3
8              

Groep 12

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Dani Bickes Kastanjelaan 6   105 171 53.9
2 Sophie Bleeker Kastanjelaan 5.5   105 156 51.9
3 Medina Feijth Bodegraven 4   101 108 45.9
4 Jasmijn Stipdonk De Vennep 3.5 2 105 96 43.9
5 Wiebe Zoet Schoolschaken 3.5 2 110 99 43.9
6 Alesha Versteegen Leiderdorp 3   101 78 41.9
7 Tommy Lay Voorschoten 2.5   105 66 39.9
8              

Groep 13

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Milan de Winter Vrijpionnen 5.5 2 100 151 51.7
2 Bas van Essen ASC 5.5 2 100 151 51.7
3 Xavi Troenokarso De Vennep 5   101 137 49.7
4 Evelien de Horde Bodegraven 4.5 1 100 121 47.7
5 Luca Lay Voorschoten 4.5 1 100 121 47.7
6 Christina Ratti OEW 1.5   100 31 35.7
7 Dylan Gieskens Leiderdorp 1.5   100 31 35.7
8              

1 = onderling resultaat | 2 = SB punten | 3 = onderling resultaat na SB punten | 4 = loten