Job Segers heeft de Grand Prix van AAS op zijn naam geschreven. Hij was in een zeer spannende groep 1 de sterkste met vijf punten. De nummers 2 t/m 5 haalden elk 4.5 punt. Uiteindelijk was op basis van onderling resultaat Kuba Rodrigues Pereira tweede en Mats de Jong derde. Alle uitslagen kun je hier onder vinden.

Eindstand Grand Prix AAS

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Groep 1

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Job Segers OEW 5   1258 1251 92.5
2 Kuba Rodrigues Pereira Stormpionnen 4.5 1 1118 1128 90.5
3 Mats de Jong KC 4.5 2 898 962 90.5
4 Lucas Schädler Leiderdorp 4.5 2 1357 1316 90.5
5 Lodewijk van der Putten Leiderdorp 4.5 1 999 1039 90.5
6 Lucas Zuurmond WSV 4   999 1024 88.5
7 Jaden Birginia Stormpionnen 1   926 878 76.5
8              

Groep 2

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Rolinde den Heijer Bodegraven 5.5   888 916 82.8
2 Renzo Korbee Leiderdorp 5   782 826 80.8
3 Quint de Jong KC 4.5 1 773 805 78.8
4 Jannes Westerhof R.S.R. Ivoren Toren 4.5 1 881 881 78.8
5 David Sonneveld Leiderdorp 3 1 758 749 72.8
6 Otto Zoet Voorschoten 3 1 753 746 72.8
7 Matthijs van Borren Voorschoten 2.5   839 792 70.8
8              

Groep 3

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Abisan Pancharajah OEW 5   723 755 78.7
2 Jarno Huls ASC 4.5 2 622 673 76.7
3 Tristan Veltrop Voorschoten 4.5 2 633 681 76.7
4 Katja Venema Leiderdorp 4   627 662 74.7
5 Bas Langendoen Leiderdorp 3.5   699 694 72.7
6 Joep Westerhof R.S.R. Ivoren Toren 3   629 633 70.7
7 Jack Schoonenwolf ASC 2.5   735 688 68.7
8 Akil Pancharajah OEW 1   672 601 62.7

Groep 4

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Jelle Zoet Voorschoten 5   589 625 72.5
2 Jet de Zoeten Voorschoten 4.5 1 510 558 70.5
3 Renzo Hogenboom De Vennep 4.5 1 596 614 70.5
4 Esther Hogenboom De Vennep 4.5 1 566 595 70.5
5 Martin Huls ASC 3   535 529 64.5
6 Luuk Valkering De Amstel 2.5   502 492 62.5
7 Marieke van der Valk Bodegraven 2 1 539 502 60.5
8 Wytse Douma Stormpionnen 2 1 519 489 60.5

Groep 5

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Tjado van der Veen Voorschoten 5.5   483 539 70.1
2 Luke Schoonenwolf ASC 5   472 517 68.1
3 Sander Hankel LSG 4   425 456 64.1
4 Annika Valkering De Amstel 3.5   421 439 62.1
5 Sjaak D’Hooghe Vrijpionnen 3 1 464 452 60.1
6 Boaz Rodrigues Pereira Stormpionnen 3 1 475 459 60.1
7 Raffi Mkrtchyan Voorschoten 3 1 475 459 60.1
8 Lucas Renaud OEW 1   426 367 52.1

Groep 6

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Linde Vleming Stormpionnen 5 1 293 364 63.
2 Joost van Loon OEW 5 1 398 434 63.
3 Jasper Springintveld AAS 4 2 395 402 59.
4 Klaas Roos Bodegraven 4 2 329 358 59.
5 Nicolò Ratti OEW 4 2 408 410 59.
6 Jonathan Vijver OEW 2.5   345 324 53.
7 Annabel Vleming Stormpionnen 2   311 286 51.
8 Jurre Splinter Stormpionnen 1.5   347 295 49.

Groep 7

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Jonas Lindhout LSG 6   275 323 58.6
2 Ammar Feijth Bodegraven 5   185 229 54.6
3 Kasper van der Valk Bodegraven 4.5   206 229 52.6
4 Guido Meskers Leiderdorp 4   193 205 50.6
5 Robin Lemmers De Vennep 3 1 206 184 46.6
6 Alexander van Hartevelt De Vennep 3 1 213 189 46.6
7 Lawa Hamdi OEW 2.5   212 173 44.6
8              

Groep 8

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Bjarne Blok Kastanjelaan 6   177 256 57.8
2 Julian den Heijer Bodegraven 5   178 226 53.8
3 Martino Ratti OEW 4 1 179 197 49.8
4 Martin van der Meij LSG 4 1 176 195 49.8
5 Dani Bickes Kastanjelaan 2.5 2 171 147 43.8
6 Konrad Rudolph AAS 2.5 2 161 140 43.8
7 Benjamin Koster Leiderdorp 2 1 162 126 41.8
8 Thomas Erents OEW 2 1 161 125 41.8

Groep 9

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Josefien Vleming Stormpionnen 6   145 228 56.8
2 Abel Zoet Voorschoten 5.5   156 220 54.8
3 Malik Pirsic De Vennep 5   159 207 52.8
4 Bas van Essen ASC 4   151 172 48.8
5 Adam Struggles Schoolschaken 2 2 151 112 40.8
6 Xavi Troenokarso De Vennep 2 2 137 103 40.8
7 Sophie Bleeker Kastanjelaan 2 2 156 115 40.8
8 Milan de Winter Vrijpionnen 1.5   151 97 38.8

Groep 10

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Tim Belger Schoolschaken 7   130 225 58.8
2 Nora Yeh Stormpionnen 6   136 199 54.8
3 Cas van der Linde Schoolschaken 4 1 136 139 46.8
4 Mischa van der Veen Voorschoten 4 1 125 131 46.8
5 Evelien de Horde Bodegraven 3   121 98 42.8
6 Toin de Bas Schoolschaken 2 1 120 68 38.8
7 Salma Taoufik OEW 2 1 112 62 38.8
8              

Groep 11

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Joaquin Geense Leiderdorp 6   110 175 53.9
2 Veerle van Assen Schoolschaken 5.5 2 106 157 51.9
3 Wiebe Zoet Voorschoten 5.5 2 105 156 51.9
4 Medina Feijth Bodegraven 4   108 113 45.9
5 Teun Batenburg Nieuwkoop 3.5   105 96 43.9
6 Joaquim Rietveld Schoolschaken 2.5   105 66 39.9
7 Loes Raaijmakers Bodegraven 1   105 21 33.9
8              

Groep 12

Pl Naam Club Punten obv* Oude rating Nieuwe Rating GP punten
1 Jasmijn Stipdonk De Vennep 6   102 168 53.7
2 Bernardo van der Togt Schoolschaken 5.5   100 151 51.7
3 Lucas de Pater Schoolschaken 5 1 101 137 49.7
4 Viggo Kettenis Schoolschaken 5 1 100 136 49.7
5 Lazja Hamdi OEW 3   100 76 41.7
6 Christina Ratti OEW 2.5   100 61 39.7
7 Simon Rudolph AAS 1   100 16 33.7
8              

1 = onderling resultaat | 2 = SB punten | 3 = onderling resultaat na SB punten | 4 = loten