Het toernooi wordt gesponsord door Schaakopening Essenties: met wind mee uit de opening.

Na één middag al een schaakopening begrijpen en kunnen spelen? Kijk gauw op www.schaakopeningessenties.nl

 

Hieronder de voorlopige deelnemerslijst van het LeiSB Jeugdweekendtoernooi per 29 juni.

De A-groep wordt ingedeeld op KNSB-rating, de andere groepen op jeugdrating. De groepsindeling hieronder is voorlopig!

 

Naam Club KNSB-rating Jeugdrating Byes Groep
Joris Kokje Paul Keres 2254  2243   A
Jonas Hilwerda SG Staunton 2186 2245   A
Rolf Corstjens SV Leiderdorp 2097     A
David Jongste SV Voorschoten  2093     A
Mick van Randtwijk ASV / Schaakstad Apeldoorn 1981 1970   A
Eline Roebers VAS 1961 1990   A
Joël van der Werf SV Leiderdorp 1887     A
Loek van der Hagen Groninger Combinatie 1876 1881 1 A
Arno van der Lubben SV Botwinnik 1769     A
Jorn Brouwer SC Zeist 1746     A
Jord Ypma Stormpionnen 1745 1919   A
Cato de Zoeten SV Voorschoten 1667 1678   A
Matteo van Cleef VAS / Caissa 1617 1594   A
Stefan Vleming Stormpionnen 1615 1538   A
Leandro Slagboom Philidor 1847 1612 1537   A
Alisha Warnaar LSG 1600 1655   A
Dusan Cvetkovic Bobby Fischer 1600 1586   A
Marc Kenstra SV Leiderdorp 1600 1571 1 A
Jule Cordes Caissa / VAS 1594 1422   A
Jesse van Dongen Promotie 1590 1465   A
David Sonneveld SV Leiderdorp 1541 1237   A of B
Mees de Heij Magnus Leidsche Rijn 1529 1416   A
Lorin Arnold SV Leiderdorp 1505 1422   A
Cedric Kerkmeester Klim-op 1457* 1357   A
Kiri Arnold SV Leiderdorp 1498 1433   B
Shrey Jaitly Kennemer Combinatie 1443 1429   B
Dana Verheij Klim-op 1600 1381   B
Thomas Kenstra SV Leiderdorp 1434 1371   B
Arthur de Winter De Vennep   1311   B
Luna Morote Landau 1493 1303   B
Dylan Torensma KSC Philidor 1847 1360 1284   B
Alan Bakija Klim-op   1273   B
Jack Schoonewolf ASC   1264   B
Florian Molanus Meppeler SV 1396 1230   B
Jonathan Snippe Kennemer Combinatie 1549 1196   B
Ischa Versteegen SV Leiderdorp 1302 1170   B
Rens Blom Zukertort Amstelveen   1124    B
Quint de Jong Kennemer Combinatie 1376 1123    B
Yannick Wiggers SV Voorschoten 1396 1117    B
Mare Morote Landau 1338 1114    B
Daniel Knol Almere 1445 1108    B
Ivan Ponomarev Eindhovense SV   1106    B
Jette Sannen SV Voorschoten 1310 1098    B
Joaquin Aarts RSR Ivoren Toren   1094    B
Ivo Andringa Hoofddorp / KC 1241 1089    B
Jelle Zoet SV Voorschoten 1319 1085    B
Sina Shafie Promotie   1061    B
Stijn Sannen SV Voorschoten 1186 1028    B
Mats de Jong Kennemer Combinatie 1579 1003    B
Eva Molanus Meppeler SV 1162 993    B
Robin van Leeuwen SHTV   978    B
Lana van Dongen Promotie 1263 964    C
Tristan Maas SV Voorschoten 1275 953    C
Hayun Shin DD   930   C
Jelmer van de Kamp SV Leiderdorp   911    C
Tjado van der Veen SV Voorschoten   909 5, 6  C
Jet de Zoeten SV Voorschoten   884    C
Abisan Pancharajah OEW   868    C
Nora Yeh OEW   850  C
Floris Buijnsters JSV Minerva   821    C
Thomas Alvares SHTV   811    C
Prajit Sai Kumar SV Voorburg   795    C
Joost Gerlagh SC Zeist   792    C
Finn Wiggers SV Voorschoten 802 782    C
Maurits Holwerda Stormpionnen   780    C
Terje de Heij Magnus Leidsche Rijn   779    C
Ivanke Wiggers SV Voorschoten   761    C
Akil Pancharajah OEW   747    C
Annebel Vleming Stormpionnen 1298 729 5  C
Bas Langendoen SV Leiderdorp 815 703    C
Rhys Arnold SV Leiderdorp   670    D
Jeremy de Groot ASC   663    D
Lizzy van Anrooij SV Spijkenisse   647    D
Luke Schoonewolf ASC   641    D
Lawa Hamdi Op Eigen Wieken   623    D
Rudraksha Garg DD   621    D
Philippe Krylov Zukertort Amstelveen   598    D
Jonathan Vijver OEW   588    D
Jeffrey Knol Almere 1065 584    D
Linde Vleming Stormpionnen 1104 570 1  D
Elof Henckens Rode Lopers Oosterhout   535    D
Olivia Buijnsters JSV Minerva   533    D
Liam Rooijakkers Kennemer Combinatie   523    D
Stefan van der Duijs Kennemer Combinatie   475    D
Josefien Vleming Stormpionnen   465 1  D
Esmee Bosmans En Passant   432    D
Mads Kok Magnus Leidsche Rijn   423    D
Tobias Li-Behn SHTV   376    D
Connor Visser OEW   359    D
Casper Hegt SV Voorburg   294    D
Alesha Versteegen Stormpionnen   214 6  D
Timofey Reijnen Zukertort Amstelveen        D
Nirbhay Katpatal Almere / Lelystad        D
Vladyslav Shutko Zukertort Amstelveen        D