De kalender voor het seizoen 2017-2018 staat op de site.
Maand Activiteit Locatie Datum t/m dag t/m
  Euro Chess Tournament (ONJK A t/m H) Borne 07-08-2017 12-08-2017 maandag zaterdag
September NK Snelschaken ABCDE Almere 02-09-2017   zaterdag  
  NJCC ACD 1e speelronde Den Bosch 09-09-2017   zaterdag  
  KNSB competitie 1   16-09-2017   zaterdag  
  Stertrainingen 1   10-09-2017   zondag  
  Internet GP jeugd 1 Playchess 20-09-2017   woensdag  
  Grand Prix 1 Leiderdorp 23-09-2017   zaterdag  
  NJCC ACD 2e speelronde Den Bosch 30-09-2017   zaterdag  
             
Oktober KNSB competitie 2   07-10-2017   zaterdag  
  Stertrainingen 2   08-10-2017   zondag  
  Internet GP jeugd 2 Playchess 11-10-2017   woensdag  
  55e Huttontoernooi Rotterdam 14-10-2017   zaterdag  
  Grand Prix 2 OEW 21-10-2017   zaterdag  
  Internationaal jeugdschaaktoernooi Mierlo 29-10-2017   zondag  
             
November KNSB competitie 3   04-11-2017   zaterdag  
  Stertrainingen 3   05-11-2017   zondag  
  NK schoolschaken VO, Kwalificatie 1 Playchess 10-11-2017   vrijdag  
  NJCC AC 3e speelronde Den Bosch 11-11-2017   zaterdag  
  PK-E Stormpionnen 11-11-2017   zaterdag  
  Internet GP jeugd 3 Playchess 15-11-2017   woensdag  
  ONK Rapid A t/m H + Studenten Eindhoven 18-11-2017   zaterdag  
  NK schoolschaken VO, Kwalificatie 2 Playchess 24-11-2017   vrijdag  
  KNSB competitie 4   25-11-2017   zaterdag  
  Stertrainingen 4   26-11-2017   zondag  
             
December Kwalificatie NJK AB C-meisjes Amstelveen 01-12-2017 03-12-2017 vrijdag zondag
  Grand Prix 3 LSG 02-12-2017   zaterdag  
  NK schoolschaken VO, Kwalificatie 3 Playchess 08-12-2017   vrijdag  
  NJCC ABCD 4e speelronde Den Bosch 09-12-2017   zaterdag  
  Stertrainingen 5   10-12-1017   zondag  
  KNSB competitie 5   16-12-2017   zaterdag  
  Internet GP jeugd 4 Playchess 20-12-2017   woensdag  
             
Januari Stertrainingen 6   07-01-2018   zondag  
  Teamfinale NK schoolschaken VO Wijk aan Zee 12-01-2018   vrijdag  
  Tata Steel Chess Wijk aan Zee 12-01-2018 28-01-2018 vrijdag zondag
  Internet GP Jeugd 4 Playchess 17-01-2018      
  Grand Prix 4 Philidor 20-01-2018   zaterdag  
             
Februari KNSB competitie 6   03-02-2018   zaterdag  
  PK ABCD dag 1 Leiderdorp 04-02-2018   zondag  
  PK ABCD dag 2 Leiderdorp 10-02-2018   zaterdag  
  PK ABCD dag 3 Leiderdorp 11-02-2018   zondag  
  Daniel Noteboom Toernooi Leiden 16-02-2018 18-02-2018 vrijdag zondag
  Internet GP jeugd 6 Playchess 21-02-2018   woensdag  
  Kwalificatie NJK AB C-meisjes (3 zaterdagen) Rotterdam 24-02-2018 17-03-2018 zaterdag zaterdag
  Grand Prix 5 Voorschoten 24-02-2018   zaterdag  
             
Maart Stertrainingen 7   04-03-2018   zondag  
  KNSB competitie 7   10-03-2018   zaterdag  
  LeiSB Halve Finale Basisscholen Stormpionnen 14-03-2018   woensdag  
  JCC E Voorschoten 17-03-2018   zaterdag  
  Internet GP jeugd 7 Playchess 21-03-2018   woensdag  
  Stertrainingen 8   25-03-2018   zondag  
  LeiSB Finale Basisscholen Stormpionnen 28-03-2018   woensdag  
  NK E Waalwijk 30-03-2018 31-03-2018 vrijdag zaterdag
             
April KNSB competitie 8   07-04-2018   zaterdag  
  Grand Prix 6 Voorhout 07-04-2018   zaterdag  
  Voorronde NK schoolteams gr. 3-5 LSG 11-04-2018   woensdag  
  PK FGH (pupillendag) OEW 14-04-2018   zaterdag  
  Stertrainingen 9   15-04-2018   zondag  
  Internet GP jeugd 8 Playchess 18-04-2018   woensdag  
  KNSB competitie 9   21-04-2018   zaterdag  
  Stertrainingen 10 (optie 1)   22-04-2018   zondag  
  LeiSB Meisjestoernooi OEW 25-04-2018   woensdag  
  NK ABC Assen 29-04-2018 05-05-2018 zondag zaterdag
             
Mei NK D Rijswijk 10-05-2018 12-05-2018 donderdag zaterdag
  Internet GP jeugd 9 Playchess 16-05-2018   woensdag  
  Grand Prix 7 Kudelstaart 19-05-2018   zaterdag  
  Internet GP jeugd 10 Playchess 20-05-2018   zondag  
  NK E-teams Naaldwijk 26-05-2018   zaterdag  
  JCC CD OEW 27-05-2018 03-06-2018 zondag  
  Stertrainingen 10 (optie 2)   27-05-2018   zondag  
             
Juni NK Basisscholen dag 1 Nijmegen (optie) 02-06-2018   zaterdag  
  NK Basisscholen dag 2 Nijmegen (optie) 09-06-2018   zaterdag  
  NK Basisscholentoernooi groep 3, 4, 5 Nijmegen (optie) 16-06-2018   zaterdag  
  Grand Prix 8 Alphen a/d Rijn 16-06-2018   zaterdag  
  NK FGH (pupillendag) Meppel 23-06-2018   zaterdag  
  4e LeiSB Jeugdweekendtoernooi Leiden 30-06-2018 01-07-2018 zaterdag zondag