De kalender voor het seizoen 2018-2019 staat op de site.

 Maand Activiteit Datum Dag Locatie
Augustus ONJK 6-11 aug ma - za Borne
September NJCC A en C (1) 1 sep zaterdag Den Bosch
  Stertraining 1 9 sep zondag Leiden
  KNSB Competitie 1 15 sep zaterdag  
  GP Online-1 19 sep woensdag Internet
  GP-1, Leiderdorp 22 sep zaterdag Leiderdorp
  NKwal A, B, Cm (1) 22-23 sep zat-zon Arnhem
  NJCC A, C, D (2) 29 sep zaterdag Den Bosch
Oktober KNSB Competitie 2 6 okt zaterdag  
  Stertraining 2 7 okt zondag Leiden
  Hutton toernooi 13 okt zaterdag Roosendaal
  GP Online-2 17 okt woensdag Internet
  Hoogeveen Schaaktoernooi 20-27 okt zat-zat Hoogeveen
  GP-2, OEW 20 okt zaterdag OEW, Leiden
November KNSB Competitie 3 3 nov zaterdag  
  Stertraining 3 4 nov zondag Leiden
  NK VO Kwal -1 9 nov vrijdag Internet
  NJCC A, C, D (3) 10 nov zaterdag Den Bosch
  NKwal A, B, Cm 17-18 nov zat-zon Amstelveen
  GP-3, LSG 17 nov zaterdag LSG, Leiden
  GP Online-3 21 nov woensdag Internet
  NK VO Kwal -2 23 nov vrijdag Internet
  KNSB Competitie 4 24 nov zaterdag  
  Stertraining 4 25 nov zondag Leiden
December NJCC A, C, D (4) 1 dec zaterdag Den Bosch
  NK VO Kwal -3 7 dec vrijdag Internet
  PK D? (reserve als 3 dg nodig) 8 dec zaterdag Leiderdorp
  PK D 9 dec zondag Leiderdorp
  KNSB Competitie 5 15 dec zaterdag  
  PK D 16 dec zondag Leiderdorp
  GP Online-4 19 dec woensdag Internet
  Oliebollentoernooi 29 dec zaterdag LSG, Leiden
Januari NKwal A, B, Cm 3-5 jan do-zat Spijkenisse
  Stertraining 5 6 jan zondag Leiden
  TATA Steel toernooi 11-27 jan vr-zon Wijk aan Zee
  NK VO Finale 11 jan vrijdag Wijk aan Zee
  GP Online-5 16 jan woensdag Internet
  GP-4, Philidor 19 jan zaterdag Philidor, Leiden
Februari PK E + C 2 feb zaterdag Stormpionnen / L'dorp
  PK C 3 feb zondag Stormpionnen / L'dorp
  KNSB Competitie 6 9 feb zaterdag  
  PK C 10 feb zondag Stormpionnen / L'dorp
  GP Online-6 20 feb woensdag Internet
  Noteboom Toernooi 22-24 feb vr - zo Leiden
Maart GP5 Voorschoten 2 mrt zaterdag Voorschoten
  Stertraining 6 24 feb zondag Uitwijk is 3 maart
  NKwal A, B, Cm 8-10 mrt vr-zon Eindhoven
  LeiSB Scholen BO Halve Finale 13 mrt woensdag Stormpionnen, Leiden
  KNSB Competitie 7 16 mrt zaterdag  
  GP Online-7 20 mrt woensdag Internet
  JCC E 23 mrt zaterdag Voorschoten
  LeiSB Scholen BO Finale 27 mrt woensdag Stormpionnen, Leiden
  GP-6, Vrijpionnen 30 mrt zaterdag Vrijpionnen, Voorhout
  Stertraining 7 31 mrt zondag Leiden
April PK FGH 6 apr zaterdag OEW, Leiden
  Stertraining 8 7 apr zondag Leiden
  Scholen BO groep 3,4,5 10 apr woensdag LSG, Leiden
  KNSB Competitie 8 13 apr zaterdag  
  GP Online-8 17 apr woensdag Internet
  NK-E 19-20 apr vr-zat Waalwijk
  Stertraining Reserve 21 apr zondag Leiden
  Meisjestoernooi 24 apr woensdag OEW, Leiden
  NK A, B, C 28 apr - 4 mei zon-zat Assen
Mei KNSB Competitie 9 11 mei zaterdag  
  NJCC-A 1e Klas, promotie 11 mei zaterdag Haarlem
  JCC C en D 12 mei zondag OEW, Leiden
  GP Online-9 15 mei woensdag Internet
  NK JCC-E 18 mei zaterdag optie Almere
  Stertraining Reserve 19 mei zondag Leiden
  GP-7, AAS 25 mei zaterdag AAS, Kudelstaart
  JCC C en D 26 mei zondag OEW, Leiden
Juni NK-D 1-2 jun zat-zon Rijswijk
  NK BO - alg, dag 1 8 jun zaterdag optie Gouda
  NK BO - alg, dag 2 15 jun zaterdag optie Gouda
  GP-8, Alphen 22 jun zaterdag Alphen
  NK BO - midden finale 22-23 jun zat-zon optie Utrecht
  NK-FGH (Pupillendag) 29 jun zaterdag Meppel
Juli JeugdweekendToernooi 6-7 jul ? zat-zon Leiderdorp ?
  JeugdweekendToernooi 13-14 jul ? zat-zon Leiderdorp ?