De kalender voor seizoen 2014-2015 staat op de site.


Activiteit Locatie Data
Euro Chess Tournament (ONJK A t/m G) Borne Maandag 4 augustus t/m vrijdag 9 augustus 2014
NJCC ABCD 1e speelronde Den Bosch Zaterdag 13 september 2014
Stertrainingen 1   Zondag 14 september 2014
ONK Rapid voor jeugdteams Mierlo Zondag 21 september 2014
KNSB competitie 1   Zaterdag 27 september 2014
Grand Prix 1 Leiderdorp Zaterdag 27 september 2014 (20 september indien 27/9 LSG thuis)
NJCC ABCD 2e speelronde Den Bosch Zaterdag 4 oktober 2014
Stertrainingen 2   Zondag 5 oktober 2014
NK Snelschaken ABCDE Bunschoten Zaterdag 11 oktober 2014
Grand Prix 2 OEW / Leiden Zaterdag 18 oktober 2014
55e Huttontoernooi Zeeland Zaterdag 25 oktober 2014
KNSB competitie 2                                                      Zaterdag 1 november 2014
Stertrainingen 3   Zondag 2 november 2014
NJCC ABC 3e speelronde Den Bosch Zaterdag 8 november 2014
ONK Rapid ABCDE Eindhoven Zaterdag 15 november 2014
Grand Prix 3 Bodegraven Zaterdag 22 november 2014
KNSB competitie 3   Zaterdag 22 november 2014
Stertrainingen 4   Zondag 23 november 2014
NJCC ABCD 4e speelronde Den Bosch Zaterdag 29 november 2014
PK C dag 1 Leiderdorp Zondag 7 december 2014
KNSB competitie 4   Zaterdag 13 december 2014
PK C dag 2 (indien nodig!) OEW Zaterdag 13 december 2014
Stertrainingen 5   Zondag 14 december 2014
PK C dag 3, PK E OEW Zaterdag 20 december 2014
Tata Steel Chess Wijk aan Zee Vrijdag 9 januari t/m zondag 25 januari 2015
Grand Prix 4 Philidor / Leiden Zaterdag 17 januari 2015
PK ABD dag 1 Leiderdorp Zondag 1 februari 2015
KNSB competitie 5   Zaterdag 7 februari 2015
Stertrainingen 6   Zondag 8 februari 2015
Daniel Noteboom Toernooi Leiden Vrijdag 13 februari t/m zondag 15 februari 2015
Basisscholentoernooi groep 3, 4, 5 LSG/ Leiden Woensdag 18 februari  2015
PK ABD dag 2 Leiderdorp Zaterdag 21 februari 2015
PK ABD dag 3 Leiderdorp Zondag 22 februari 2015
Grand Prix 5 Kudelstaart Zaterdag 28 februari 2015
KNSB competitie 6   Zaterdag 7 maart 2015
Stertrainingen 7   Zondag 8 maart 2015
LeiSB Halve Finale Basisscholen Leiderdorp Woensdag 11 maart 2015
JCC E Voorschoten Zaterdag 14 maart 2015
KNSB competitie 7   Zaterdag 21 maart 2015
LeiSB Finale Basisscholen Leiderdorp Woensdag 25 maart 2015
Grand Prix 6 Voorhout Zaterdag 21 maart 2015
Stertrainingen 8   Zondag 29 maart 2015
NK E Waalwijk Vrijdag 3 april t/m zaterdag 4 april
LeiSB Meisjestoernooi Leiderdorp Woensdag 8 april 2015
KNSB competitie 8   Zaterdag 11 april 2015
Stertrainingen 9   Zondag 12 april 2015
PK FGH (pupillendag) OEW Zaterdag 18 april 2015
JCC CD Leiderdorp Zondag 19 april (res. zaterdag 18 april 2015)
KNSB competitie 9   Zaterdag 25 april 2015
Stertrainingen 10   Zondag 26 april 2015
Grand Prix 7 Voorschoten Zaterdag 2 mei 2015
NK ABC Rotterdam Zaterdag 2 mei t/m zondag 10 mei 2015
NK D Rijswijk Donderdag 14 mei t/m zaterdag 16 mei
NJCC E Barneveld Zaterdag 16 mei 2015
NK Basisscholen (reserve) Arnhem Zaterdag 23 mei 2015
Grand Prix 8 Alphen a/d Rijn Zaterdag 6 Juni 2015
NK Basisscholen dag 1 Arnhem Zaterdag 6 juni 2015
Stertrainingen 11 (reserve)   Zondag 7 juni 2015
NK Basisscholen dag 2 Arnhem Zaterdag 13 juni 2015
Stertrainingen 12 (reserve)   Zondag 14 juni 2015
NK FGH (pupillendag) Roosendaal Zaterdag 20 juni 2015
Centrale trainingsweekend Arnhem Zaterdag 27 juni t/m zondag 28 juni 2015
Leiden Chess Tournament Leiden Vrijdag 10 juli t/m zondag 19 juli 2015
2e LeiSB Jeugdweekendtoernooi Leiden Zaterdag 4 juli t/m zondag 5 juli 2015