De kalender voor seizoen 2015-2016 staat op de site.


Activiteit Locatie Data
Euro ChessTournament (ONJK A t/m G) Borne Maandag 3 augustus t/m vrijdag 8 augustus 2015
NJCC ACD 1e speelronde Den Bosch Zaterdag 12 september 2015
Stertrainingen 1   Zondag 13 september 2015
Grand Prix 1 Leiderdorp Zaterdag 26 september 2015
KNSB competitie 1   Zaterdag 26 september 2015
ONK Rapid voor jeugdteams Mierlo Zondag 27 september 2015
NJCC ACD 2e speelronde Den Bosch Zaterdag 3 oktober 2015
Stertrainingen 2   Zondag 4 oktober 2015
KNSB competitie2                           Zaterdag 10 oktober 2015
NK Snelschaken ABCDE Bunschoten Zaterdag 17 oktober 2015
Grand Prix 2 OEW / Leiden Zaterdag 24 oktober 2015
56eHuttontoernooi Zeeland Zaterdag 31 oktober 2015
Stertrainingen 3   Zondag 1 november 2015
KNSB competitie 3   Zaterdag 7 november 2015
1e Voorronde NK voor VO schoolteams Playchess Vrijdag 13 november 2015
NJCC A en C 3e speelronde Den Bosch Zaterdag 14 november 2015
Grand Prix 3 Bodegraven/LSG Zaterdag 14 november 2015
ONK Rapid ABCDE Eindhoven Zaterdag 21 november 2015
Stertrainingen 4   Zondag 22 november 2015
2e ronde NK schoolteams VO Playchess Vrijdag 27 november 2015
NJCC ABCD 4e speelronde Den Bosch Zaterdag 28 november 2015
3e ronder NK schoolteams VO Playchess Vrijdag 11 december 2015
PK E OEW/Leiden Zaterdag 12 december 2015
KNSB competitie 4   Zaterdag 12 december 2015
Stertrainingen 5   Zondag 13 december 2015
KNSB competitie 5   Zaterdag 9 januari 2016
Stertrainingen 6   Zondag 10 januari 2016
NK schoolteams VO Wijk aan Zee Vrijdag 15 januari 2016
Tata Steel Chess Wijk aan Zee Vrijdag 15 januari t/m zondag 31 januari 2016
Grand Prix 4 Philidor / Leiden Zaterdag 23 januari 2016
PK ABCD dag 1 Leiderdorp Zondag 31 januari 2016
Daniel Noteboom Toernooi Leiden 5,6,7 februari 2016
KNSB competitie 6   Zaterdag 13 februari 2016
Stertrainingen 7   Zondag 14 februari 2016
Basisscholentoernooi groep 3, 4, 5 LSG/ Leiden Ntb - wordt februari of april
PK ABCD dag 2   Zaterdag 20 februari 2016
PK ABCD dag 3   Zondag 21 februari 2016
Grand Prix 5 Voorschoten Zaterdag 27 februari 2016
LeiSB Halve Finale Basisscholen Leiderdorp Woensdag 9 maart 2016
JCC E Voorschoten Zaterdag 12 maart 2016
Stertrainingen 8   Zondag 13 maart 216
KNSB competitie 7   Zaterdag 19 maart 2016
Grand Prix 6 Voorhout Zaterdag 19 maart 2016
LeiSB Finale Basisscholen Leiderdorp Woensdag 23 maart 2016
NK E Waalwijk Vrijdag 25 maart t/m zaterdag 26 maart 2016
KNSB competitie 8   Zaterdag 2 april 2016
LeiSB Meisjestoernooi Leiderdorp Woensdag 6 april 2016
Stertrainingen 9   Zondag 10 april 2016
PK FGH (pupillendag) OEW Zaterdag 16 april 2016
JCC CD Leiderdorp  
KNSB competitie 9   Zaterdag 23 april 2016
Stertrainingen 10   Zondag 24 april 2016
Grand Prix 7 Kudelstaart Zaterdag 30 april 2016
NK ABC Rotterdam Zaterdag 30 april t/m zondag 7 mei 2016 (optie)
NK D Rijswijk Donderdag 5 mei t/m zaterdag 7 mei 2016
NJCC E Zuid Scharwoude Zaterdag 21 mei 2016
Stertrainingen 11 (reserve)   Zondag 22 mei 2016 (reserve)
NK Basisscholen Dag 1 Arnhem Zaterdag 4 juni 2016
Stertrainingen 12 (reserve)   Zondag 5 juni 2016
NK Basisscholen Dag 2   11 juni 2016
NK Basisscholen tm groep 5   11 juni 2016
Grand Prix 8 Alphen a/d Rijn Zaterdag 18 juni 2016
Centrale trainingsweekend Arnhem Zaterdag 25 juni t/m zondag 26 juni 2016
3eLeiSB Jeugdweekendtoernooi Leiden 11 en 12 juni 2016