Quinten Salomons is LeiSB kampioen geworden bij de D-jeugd. Hij bleef David Koster een half punt voor. Bij de meisjes is Alisha Warnaar Kampioen geworden na winst op Eva van Harten in de barrage. Quinten, David, Alisha en Eva mogen names de Leidse Schaakbond naar het Nederlands Kampioenschap.

Hieronder vind je de eindstand en alle uitslagen.



 

Eindstand PK-D

Nr Pno Naam Pnt Rating TPR WP SB
1 1 Quinten Salomons 7.5 1352 1283 50 41.50
2 2 David Koster 7 1074 1054 48.5 34.50
3 7 Mark Warnaar 6.5 631 912 51.5 35.50
4 9 Sido van Marrewijk 6 611 868 52.5 31.50
5 6 David Bouman 6 828 892 49 31.00
6 18 Joeyin Lin 6 421 659 39 22.50
7 8 Kuba Rodrigues Pereira 5.5 621 697 42.5 21.50
8 3 Alisha Warnaar 5 985 865 51 25.00
9 4 Marc Kentstra 5 983 793 43.5 18.50
10 12 Matthijs Salomons 5 529 623 42 15.00
11 5 Eva van Harten 5 938 661 39 19.00
12 24 Nikolas Daskalakis 4.5 304 480 40 17.50
13 16 Jaden Birginia 4 456 461 41 13.50
14 15 Ischa Versteegen 4 459 496 39.5 12.00
15 11 Djio Bartels 4 554 453 37 10.50
16 14 Tim Warnaar 4 459 391 35.5 12.00
17 20 Renzo Korbee 4 400 403 33 10.50
18 23 Matthijs van Borren 4 339 427 33 10.00
19 22 Kiri Arnold 3 350 349 37 13.00
20 10 Timo Yeh 3 583 441 36.5 11.50
21 19 Cato de Zoeten 3 411 392 34 6.00
22 17 Tom van Loon 3 434 332 31 7.00
23 25 Jolien Menning 3 286 302 30 6.00
24 26 Lieke Soullié 0 250 -309 36 0.00

Uitslagen ronde 1

Tafel Wit Pnt   Zwart Pnt Uitslag
1 1 Quinten Salomons 0  -  15 Ischa Versteegen 0 1 - 0
2 14 Tim Warnaar 0  -  2 David Koster 0 0 - 1
3 3 Alisha Warnaar 0  -  16 Jaden Birginia 0 1 - 0
4 17 Tom van Loon 0  -  4 Marc Kentstra 0 0 - 1
5 5 Eva van Harten 0  -  18 Joeyin Lin 0 0 - 1
6 19 Cato de Zoeten 0  -  6 David Bouman 0 0 - 1
7 7 Mark Warnaar 0  -  20 Renzo Korbee 0 1 - 0
8 22 Kiri Arnold 0  -  8 Kuba Rodrigues Pereira 0 0 - 1
9 9 Sido van Marrewijk 0  -  23 Mattdijs van Borren 0 1 - 0
10 24 Nikolas Daskalakis 0  -  10 Timo Yeh 0 0 - 1
11 11 Djio Bartels 0  -  25 Jolien Menning 0 1 - 0
12 26 Lieke Soullié 0  -  12 Mattdijs Salomons 0 0 - 1

Uitslagen ronde 2

Tafel Wit Pnt   Zwart Pnt Uitslag
1 8 Kuba Rodrigues Pereira 1  -  1 Quinten Salomons 1 0 - 1
2 2 David Koster 1  -  9 Sido van Marrewijk 1 1 - 0
3 10 Timo Yeh 1  -  3 Alisha Warnaar 1 0 - 1
4 4 Marc Kentstra 1  -  11 Djio Bartels 1 1 - 0
5 6 David Bouman 1  -  12 Mattdijs Salomons 1 1 - 0
6 18 Joeyin Lin 1  -  7 Mark Warnaar 1 0 - 1
7 20 Renzo Korbee 0  -  5 Eva van Harten 0 0 - 1
8 15 Ischa Versteegen 0  -  22 Kiri Arnold 0 1 - 0
9 23 Mattdijs van Borren 0  -  14 Tim Warnaar 0 1 - 0
10 16 Jaden Birginia 0  -  24 Nikolas Daskalakis 0 1 - 0
11 25 Jolien Menning 0  -  17 Tom van Loon 0 1 - 0
12 26 Lieke Soullié 0  -  19 Cato de Zoeten 0 0 - 1

Uitslagen ronde 3

Tafel Wit Pnt   Zwart Pnt Uitslag
1 1 Quinten Salomons 2  -  4 Marc Kentstra 2 1 - 0
2 3 Alisha Warnaar 2  -  6 David Bouman 2 1 - 0
3 7 Mark Warnaar 2  -  2 David Koster 2 1 - 0
4 9 Sido van Marrewijk 1  -  18 Joeyin Lin 1 1 - 0
5 11 Djio Bartels 1  -  23 Mattdijs van Borren 1 1 - 0
6 16 Jaden Birginia 1  -  8 Kuba Rodrigues Pereira 1 0 - 1
7 19 Cato de Zoeten 1  -  10 Timo Yeh 1 1 - 0
8 12 Mattdijs Salomons 1  -  25 Jolien Menning 1 1 - 0
9 5 Eva van Harten 1  -  15 Ischa Versteegen 1 1 - 0
10 14 Tim Warnaar 0  -  22 Kiri Arnold 0 0 - 1
11 17 Tom van Loon 0  -  26 Lieke Soullié 0 1 - 0
12 24 Nikolas Daskalakis 0  -  20 Renzo Korbee 0 1 - 0

Uitslagen ronde 4

Tafel Wit Pnt   Zwart Pnt Uitslag
1 7 Mark Warnaar 3  -  3 Alisha Warnaar 3 1/2
2 12 Matthijs Salomons 2  -  1 Quinten Salomons 3 0-1
3 6 David Bouman 2  -  5 Eva van Harten 2 1-0
4 4 Marc Kentstra 2  -  19 Cato de Zoeten 2 1-0
5 2 David Koster 2  -  11 Djio Bartels 2 1-0
6 8 Kuba Rodrigues Pereira 2  -  9 Sido van Marrewijk 2 0-1
7 22 Kiri Arnold 1  -  10 Timo Yeh 1 0-1
8 15 Ischa Versteegen 1  -  24 Nikolas Daskalakis 1 0-1
9 25 Jolien Menning 1  -  16 Jaden Birginia 1 0-1
10 23 Matthijs van Borren 1  -  17 Tom van Loon 1 1-0
11 18 Joeyin Lin 1  -  14 Tim Warnaar 0 0-1
12 20 Renzo Korbee 0  -  26 Lieke Soullié 0 1-0

Uitslagen ronde 5

Tafel Wit Pnt   Zwart Pnt Uitslag
1 1 Quinten Salomons 4  -  7 Mark Warnaar 3.5 1-0
2 3 Alisha Warnaar 3.5  -  4 Marc Kentstra 3 1-0
3 9 Sido van Marrewijk 3  -  6 David Bouman 3 1-0
4 24 Nikolas Daskalakis 2  -  2 David Koster 3 0-1
5 5 Eva van Harten 2  -  8 Kuba Rodrigues Pereira 2 1/2
6 11 Djio Bartels 2  -  12 Matthijs Salomons 2 0-1
7 10 Timo Yeh 2  -  23 Matthijs van Borren 2 1-0
8 19 Cato de Zoeten 2  -  16 Jaden Birginia 2 0-1
9 17 Tom van Loon 1  -  15 Ischa Versteegen 1 0-1
10 22 Kiri Arnold 1  -  20 Renzo Korbee 1 1-0
11 14 Tim Warnaar 1  -  25 Jolien Menning 1 1-0
12 26 Lieke Soullié 0  -  18 Joeyin Lin 1 0-1

Uitslagen ronde 6

Tafel Wit Pnt   Zwart Pnt Uitslag
1 3 Alisha Warnaar 4.5  -  1 Quinten Salomons 5 1/2
2 7 Mark Warnaar 3.5  -  9 Sido van Marrewijk 4 1-0
3 2 David Koster 4  -  12 Matthijs Salomons 3 1-0
4 16 Jaden Birginia 3  -  6 David Bouman 3 0-1
5 4 Marc Kentstra 3  -  10 Timo Yeh 3 1-0
6 8 Kuba Rodrigues Pereira 2.5  -  14 Tim Warnaar 2 1-0
7 5 Eva van Harten 2.5  -  22 Kiri Arnold 2 0-1
8 18 Joeyin Lin 2  -  11 Djio Bartels 2 1-0
9 23 Matthijs van Borren 2  -  24 Nikolas Daskalakis 2 0-1
10 15 Ischa Versteegen 2  -  19 Cato de Zoeten 2 1-0
11 20 Renzo Korbee 1  -  17 Tom van Loon 1 1/2
12 25 Jolien Menning 1  -  26 Lieke Soullié 0 1-0

Uitslagen ronde 7

Tafel Wit Pnt   Zwart Pnt Uitslag
1 1 Quinten Salomons 5.5  -  2 David Koster 5 1-0
2 9 Sido van Marrewijk 4  -  3 Alisha Warnaar 5 1-0
3 6 David Bouman 4  -  7 Mark Warnaar 4.5 1-0
4 8 Kuba Rodrigues Pereira 3.5  -  4 Marc Kentstra 4 0-1
5 22 Kiri Arnold 3  -  16 Jaden Birginia 3 0-1
6 12 Matthijs Salomons 3  -  15 Ischa Versteegen 3 1-0
7 24 Nikolas Daskalakis 3  -  18 Joeyin Lin 3 0-1
8 10 Timo Yeh 3  -  5 Eva van Harten 2.5 0-1
9 19 Cato de Zoeten 2  -  25 Jolien Menning 2 1-0
10 11 Djio Bartels 2  -  17 Tom van Loon 1.5 1/2
11 14 Tim Warnaar 2  -  20 Renzo Korbee 1.5 0-1
12 26 Lieke Soullié 0  -  23 Matthijs van Borren 2 0-1

Uitslagen ronde 8

Tafel Wit Pnt   Zwart Pnt Uitslag
1 6 David Bouman 5  -  1 Quinten Salomons 6.5 1-0
2 2 David Koster 5  -  3 Alisha Warnaar 5 1-0
3 4 Marc Kentstra 5  -  9 Sido van Marrewijk 5 0-1
4 12 Matthijs Salomons 4  -  7 Mark Warnaar 4.5 0-1
5 16 Jaden Birginia 4  -  18 Joeyin Lin 4 0-1
6 23 Matthijs van Borren 3  -  8 Kuba Rodrigues Pereira 3.5 0-1
7 5 Eva van Harten 3.5  -  19 Cato de Zoeten 3 1-0
8 15 Ischa Versteegen 3  -  10 Timo Yeh 3 1-0
9 24 Nikolas Daskalakis 3  -  22 Kiri Arnold 3 1-0
10 20 Renzo Korbee 2.5  -  25 Jolien Menning 2 1-0
11 26 Lieke Soullié 0  -  11 Djio Bartels 2.5 0-1
12 17 Tom van Loon 2  -  14 Tim Warnaar 2 0-1

Uitslagen ronde 9

Tafel Wit Pnt   Zwart Pnt Uitslag
1 1 Quinten Salomons 6.5  -  9 Sido van Marrewijk 6 1-0
2 2 David Koster 6  -  6 David Bouman 6 1-0
3 7 Mark Warnaar 5.5  -  4 Marc Kentstra 5 1-0
4 18 Joeyin Lin 5  -  3 Alisha Warnaar 5 1-0
5 8 Kuba Rodrigues Pereira 4.5  -  15 Ischa Versteegen 4 1-0
6 5 Eva van Harten 4.5  -  24 Nikolas Daskalakis 4 1/2
7 16 Jaden Birginia 4  -  12 Matthijs Salomons 4 0-1
8 11 Djio Bartels 3.5  -  20 Renzo Korbee 3.5 1/2
9 19 Cato de Zoeten 3  -  23 Matthijs van Borren 3 0-1
10 10 Timo Yeh 3  -  17 Tom van Loon 2 0-1
11 25 Jolien Menning 2  -  22 Kiri Arnold 3 1-0
12 14 Tim Warnaar 3  -  26 Lieke Soullié 0 1-0