De uitslagen en standen en voorlopige indeling van de PK-ACD kun je hier onder vinden:

PK-A

Wit Zwart Uitslag
Robin Schenkelaars Joël v/d Werf 0-1
Rolf Corstjens   bye

PK-C

Stand na ronde 2

Nr Naam Score Rating TPR WP SB
1 Stefan Vleming 2 1063 1487 1.5 1.50
2 Alisha Warnaar 2 1063 1661 1 1.00
3 Job Segers 2 926 1663 1 1.00
4 Levi Truijers 1.5 814 1150 1 0.75
5 Quinten Salomons 1 1374 1024 3 1.00
6 Lucas Schädler 1 1138 943 2.5 0.50
7 Bas Langendoen 1 389 4 2.5 0.25
8 Sido van Marrewijk 1 790 823 2 0.00
9 Eva van Harten 1 829 879 1 0.00
10 David Bouman 0.5 823 783 2.5 0.75
11 Mark Warnaar 0 583 127 3 0.00
12 Dianne Guis 0 579 143 3 0.00
13 David Koster 0 1091 79 2 0.25

Indeling Ronde 3 (onder voorbehoud)

Tafel Wit Zwart
1 Alisha Warnaar Job Segers
2 Levi Truijers Stefan Vleming
3 Sido van Marrewijk Lucas Schädler
4 Bas Langendoen Eva van Harten
5 Quinten Salomons David Bouman
6 Dianne Guis Mark Warnaar
0 David Koster Afwezig

Uitslag Ronde 1

Tafel Wit Zwart Uitslag
1 Quinten Salomons Eva van Harten 1-0
2 David Bouman Lucas Schädler 0-1
3 David Koster Levi Truijers 0-1
4 Sido van Marrewijk Stefan Vleming 0-1
5 Alisha Warnaar Mark Warnaar 1-0
6 Dianne Guis Job Segers 0-1
0 Bas Langendoen   bye

Uitslag Ronde 2

Tafel Wit Zwart Uitslag
1 Job Segers Quinten Salomons 1-0
2 Lucas Schädler Alisha Warnaar 0-1
3 Stefan Vleming Bas Langendoen 1-0
4 Levi Truijers David Bouman 1/2
5 Eva van Harten Dianne Guis 1-0
6 Mark Warnaar Sido van Marrewijk 0-1
0 David Koster   0 forf.

PK-D

Stand na ronde 3

Nr Naam Score Rating TPR WP SB
1 Timo Yeh 3 1003 1456 6 6.00
2 Thomas Kentstra 3 966 1386 5 5.00
3 Tim Warnaar 2 572 1009 7 4.00
4 Ischa Versteegen 2 760 745 5 2.00
5 Kiri Arnold 2 720 808 5 2.00
6 Abisan Pancharajah 2 270 581 4.5 1.75
7 Matthijs Salomons 2 751 741 4 1.00
8 Marc Kentstra 2 1176 952 3.5 1.50
9 Tom van Loon 2 555 736 3 0.00
10 Lorin Arnold 2 809 631 2.5 0.50
11 Cato de Zoeten 1.5 828 800 4.5 1.75
12 Matthijs van Borren 1.5 714 637 4.5 1.75
13 Tjado van der Veen 1 541 411 5 0.50
14 Stijn Sannen 1 341 506 4.5 1.00
15 Jet de Zoeten 1 358 -27 4.5 0.25
16 Rikki van Haasteren 1 446 -84 3.5 0.25
17 Renzo Korbee 1 510 412 2.5 0.00
18 Jette Sannen 0 486 -2 6 0.00
19 Akil Pancharajah 0 443 -130 5 0.00

Indeling Ronde 4 (onder voorbehoud)

Tafel Wit Zwart
1 Timo Yeh Thomas Kentstra
2 Tim Warnaar Tom van Loon
3 Lorin Arnold Ischa Versteegen
4 Kiri Arnold Marc Kentstra
5 Abisan Pancharajah Matthijs Salomons
6 Cato de Zoeten Rikki van Haasteren
7 Jet de Zoeten Matthijs van Borren
8 Tjado van der Veen Renzo Korbee
9 Stijn Sannen Akil Pancharajah
0 Jette Sannen Bye

Uitslag Ronde 1

Tafel Wit Zwart Uitslag
1 Marc Kentstra Tim Warnaar 0-1
2 Tom van Loon Timo Yeh 0-1
3 Thomas Kentstra Tjado van der Veen 1-0
4 Renzo Korbee Cato de Zoeten 0-1
5 Lorin Arnold Jette Sannen 1-0
6 Rikki van Haasteren Ischa Versteegen 0-1
7 Matthijs Salomons Akil Pancharajah 1-0
8 Jet de Zoeten Kiri Arnold 0-1
9 Matthijs van Borren Stijn Sannen 1-0
0 Abisan Pancharajah   bye

Uitslag Ronde 2

Tafel Wit Zwart Uitslag
1 Timo Yeh Matthijs Salomons 1-0
2 Kiri Arnold Thomas Kentstra 0-1
3 Cato de Zoeten Matthijs van Borren 1/2
4 Tim Warnaar Lorin Arnold 1-0
5 Ischa Versteegen Abisan Pancharajah 1-0
6 Jette Sannen Marc Kentstra 0-1
7 Akil Pancharajah Tom van Loon 0-1
8 Tjado van der Veen Rikki van Haasteren 1-0
9 Stijn Sannen Renzo Korbee 1-0
0 Jet de Zoeten   bye

Uitslag Ronde 3

Tafel Wit Zwart Uitslag
1 Ischa Versteegen Timo Yeh 0-1
2 Thomas Kentstra Tim Warnaar 1-0
3 Matthijs van Borren Kiri Arnold 0-1
4 Marc Kentstra Cato de Zoeten 1-0
5 Abisan Pancharajah Tjado van der Veen 1-0
6 Lorin Arnold Jet de Zoeten 1-0
7 Matthijs Salomons Stijn Sannen 1-0
8 Tom van Loon Jette Sannen 1-0
9 Renzo Korbee Akil Pancharajah 1-0
0 Rikki van Haasteren   bye