Bij het LeiSB jeugdkampioenschap voor de D categorie is nog geen beslissing gevallen. Timo Yeh, Cato de Zoeten en Marc Kentstra eindigden alle drie op 7 punten. Zij gaan nu een barage driekamp spelen om te bepalen wie zich een jaar lang D-kampioen van de Leidse Schaakbond mag noemen. Timo en Marc mogen in iedergeval naar het NK D algemeen. Cato mag samen met Kiri Arnold en Rikki van Haasteren naar het NK-D Meisjes.
Alle uitslagen en de eindstand vind je hier onder.

PK-D

Eindstand

Nr Naam Score Rating TPR WP SB
1 Timo Yeh 7 1003 1016 51 37.75
2 Cato de Zoeten 7 828 929 46 33.50
3 Marc Kentstra 7 1176 1081 44 33.50
4 Kiri Arnold 6 720 898 46.5 27.00
5 Matthijs Salomons 6 751 774 42.5 22.50
6 Thomas Kentstra 5.5 966 849 45.5 24.00
7 Tim Warnaar 5 572 769 49 23.25
8 Renzo Korbee 5 510 650 41 18.50
9 Ischa Versteegen 5 760 727 41 17.50
10 Tom van Loon 5 555 696 39 16.50
11 Matthijs van Borren 4.5 714 507 38 14.00
12 Lorin Arnold 4 809 648 41.5 13.50
13 Rikki van Haasteren 4 446 504 36.5 9.25
14 Tjado van der Veen 4 541 479 34 10.25
15 Stijn Sannen 3 341 377 37.5 8.75
16 Jet de Zoeten 3 358 396 37 7.75
17 Abisan Pancharajah 3 270 343 34.5 7.25
18 Jette Sannen 3 486 337 33 6.25
19 Akil Pancharajah 3 443 272 32 6.25


Uitslag Ronde 1

Tafel Wit Zwart Uitslag
1 Marc Kentstra Tim Warnaar 0-1
2 Tom van Loon Timo Yeh 0-1
3 Thomas Kentstra Tjado van der Veen 1-0
4 Renzo Korbee Cato de Zoeten 0-1
5 Lorin Arnold Jette Sannen 1-0
6 Rikki van Haasteren Ischa Versteegen 0-1
7 Matthijs Salomons Akil Pancharajah 1-0
8 Jet de Zoeten Kiri Arnold 0-1
9 Matthijs van Borren Stijn Sannen 1-0
0 Abisan Pancharajah   bye


Uitslag Ronde 2

Tafel Wit Zwart Uitslag
1 Timo Yeh Matthijs Salomons 1-0
2 Kiri Arnold Thomas Kentstra 0-1
3 Cato de Zoeten Matthijs van Borren 1/2
4 Tim Warnaar Lorin Arnold 1-0
5 Ischa Versteegen Abisan Pancharajah 1-0
6 Jette Sannen Marc Kentstra 0-1
7 Akil Pancharajah Tom van Loon 0-1
8 Tjado van der Veen Rikki van Haasteren 1-0
9 Stijn Sannen Renzo Korbee 1-0
0 Jet de Zoeten   bye


Uitslag Ronde 3

Tafel Wit Zwart Uitslag
1 Ischa Versteegen Timo Yeh 0-1
2 Thomas Kentstra Tim Warnaar 1-0
3 Matthijs van Borren Kiri Arnold 0-1
4 Marc Kentstra Cato de Zoeten 1-0
5 Abisan Pancharajah Tjado van der Veen 1-0
6 Lorin Arnold Jet de Zoeten 1-0
7 Matthijs Salomons Stijn Sannen 1-0
8 Tom van Loon Jette Sannen 1-0
9 Renzo Korbee Akil Pancharajah 1-0
0 Rikki van Haasteren   bye


Uitslag Ronde 4

Tafel Wit Zwart Uitslag
1 Timo Yeh Thomas Kentstra 1/2
2 Tim Warnaar Tom van Loon 1-0
3 Lorin Arnold Ischa Versteegen 0-1
4 Kiri Arnold Marc Kentstra 1-0
5 Abisan Pancharajah Matthijs Salomons 0-1
6 Cato de Zoeten Rikki van Haasteren 1-0
7 Jet de Zoeten Matthijs van Borren 1-0
8 Tjado van der Veen Renzo Korbee 0-1
9 Stijn Sannen Akil Pancharajah 1-0
0 Jette Sannen   bye


Uitslag Ronde 5

Tafel Wit Zwart Uitslag
1 Kiri Arnold Timo Yeh 0-1
2 Thomas Kentstra Matthijs Salomons 0-1
3 Ischa Versteegen Tim Warnaar 0-1
4 Stijn Sannen Cato de Zoeten 0-1
5 Marc Kentstra Jet de Zoeten 1-0
6 Renzo Korbee Abisan Pancharajah 1-0
7 Tom van Loon Lorin Arnold 0-1
8 Rikki van Haasteren Matthijs van Borren 0-1
9 Jette Sannen Tjado van der Veen 0-1
0 Akil Pancharajah   bye


Uitslag Ronde 6

Tafel Wit Zwart Uitslag
1 Timo Yeh Tim Warnaar 1-0
2 Matthijs Salomons Cato de Zoeten 0-1
3 Renzo Korbee Thomas Kentstra 1-0
4 Lorin Arnold Kiri Arnold 0-1
5 Marc Kentstra Ischa Versteegen 1-0
6 Matthijs van Borren Tom van Loon 0-1
7 Jet de Zoeten Stijn Sannen 1-0
8 Abisan Pancharajah Jette Sannen 0-1
9 Akil Pancharajah Rikki van Haasteren 0-1
0 Tjado van der Veen   bye


Uitslag Ronde 7

Tafel Wit Zwart Uitslag
1 Cato de Zoeten Timo Yeh 1/2
2 Tim Warnaar Renzo Korbee 0-1
3 Kiri Arnold Matthijs Salomons 1-0
4 Thomas Kentstra Marc Kentstra 0-1
5 Tjado van der Veen Lorin Arnold 0-1
6 Tom van Loon Jet de Zoeten 1-0
7 Ischa Versteegen Matthijs van Borren 1-0
8 Rikki van Haasteren Abisan Pancharajah 1-0
9 Jette Sannen Akil Pancharajah 0-1
0 Stijn Sannen   bye


Uitslag Ronde 8

Tafel Wit Zwart Uitslag
1 Timo Yeh Renzo Korbee 1-0
2 Cato de Zoeten Kiri Arnold 1-0
3 Lorin Arnold Marc Kentstra 0-1
4 Matthijs Salomons Tim Warnaar 1-0
5 Tom van Loon Ischa Versteegen 1-0
6 Stijn Sannen Thomas Kentstra 0-1
7 Jet de Zoeten Tjado van der Veen 0-1
8 Rikki van Haasteren Jette Sannen 1-0
9 Akil Pancharajah Abisan Pancharajah 0-1
0 Matthijs van Borren   bye


Uitslag Ronde 9

Tafel Wit Zwart Uitslag
1 Marc Kentstra Timo Yeh 1-0
2 Cato de Zoeten Tom van Loon 1-0
3 Renzo Korbee Matthijs Salomons 0-1
4 Kiri Arnold Rikki van Haasteren 1-0
5 Thomas Kentstra Lorin Arnold 1-0
6 Tjado van der Veen Ischa Versteegen 0-1
7 Abisan Pancharajah Matthijs van Borren 0-1
8 Akil Pancharajah Jet de Zoeten 1-0
9 Jette Sannen Stijn Sannen 1-0
0 Tim Warnaar   bye